Web Eyewear WE0382 (56V) Banner
Web Eyewear WE0382 (56V)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0382 (56V)
WE038256V
Web Eyewear   WE0382 56V blauHavanna/Einfarbig
Szerokość szkieł
55 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
150 mm