Web Eyewear WE0394 (92F) Banner
Web Eyewear WE0394 (92F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0394 (92F)
WE039492F
Web Eyewear   WE0394 92F braun verlaufendGlänzend Blau
Szerokość szkieł
57 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
15 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm