Web Eyewear WE0397 (52V) Banner
Web Eyewear WE0397 (52V)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0397 (52V)
WE039752V
Web Eyewear   WE0397 52V blauDunkel Havanna
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm