Web Eyewear WE5466 (020) Banner
Web Eyewear WE5466 (020)
WE5466020
Web Eyewear   WE5466 020 Glänzend Grau
Szerokość szkieł
52 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
20 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
150 mm