Guess GU00254 (44F) Banner
Guess GU00254 (44F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00254 (44F)
GU0025444F
Guess   GU00254 44F braun verlaufendGlänzend Dunkel Orange
Szerokość szkieł
55 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
135 mm