Guess GU00276 (90A) Banner
Guess GU00276 (90A)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00276 (90A)
GU0027690A
Guess   GU00276 90A grauGlänzend Blau
New Icon
Jeszcze 1 GU00276 na magazynie
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 1 GU00276 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 15 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 3 godzin i 13 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
57 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm