Harley-Davidson HD00027 (20A) Banner
Harley-Davidson HD00027 (20A)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Harley-Davidson   Caret Right Icon   HD00027 (20A)
HD0002720A
Harley-Davidson   HD00027 20A grauGlänzend Grau
Szerokość szkieł
61 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
125 mm