Max & Co. MO0118 (32A) Banner
Max & Co. MO0118 (32A)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0118 (32A)
MO011832A
Max & Co.   MO0118 32A grauGlänzend Blassgold
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
19 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm