Max & Co. MO0145 (55V) Banner
Max & Co. MO0145 (55V)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0145 (55V)
MO014555V
Max & Co.   MO0145 55V blauBunt Havanna
Szerokość szkieł
50 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
135 mm
MO 0145 Informacja o modelach
Rozmiary i detaleS/M
Szerokość szkieł50/52
Szerokość mostka18/18
Długość zausznika135/135
RodzajDamskie
Kolor oprawkiBunt Havanna
Kolor szkiełBlau
‌MO0145/55V Okulary przeciwsłoneczne
Te okulary są idealne na plaże, w drodze do pracy albo w mieście. Maja jednak jedną wadę: przyciągają spojrzenia zazdrośników. Okulary MO0145 są w roku 2025 zupełną nowością na rynku i sprawią, że będziesz na czasie. Model MO0145 możesz zamówić u nas w rozmiarach 50 mm, 52 mm Jeśli nie wiesz jaki rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni, możesz wypróbować go w domu. Oferujemy bezpłatną wysyłkę zwrotną i wprzypadku, gdy okulary okażą się być za małe lub za duże, możesz nam jest poprostu odesłać. Die MO0145 kannst Du bei uns im Onlineshop in den Größen 50 mm, 52 mm bestellen. Jakiś inny kolor bardziej pasuje do Twojego ulubionego ubioru? Zapoznaj się także z innymi wariantami MO0145 marki Max & Co. z naszego asortymentu kolekcji 2024 oraz 2025.