Max & Co. MO5212 (052) Banner
Max & Co. MO5212 (052)
MO5212052
Max & Co.   MO5212 052 Dunkel Havanna
New Icon
Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni
Szerokość szkieł
52 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm