Adidas Originals OR5150-D (002) Banner
Adidas Originals OR5150-D (002)
OR5150-D002
Adidas Originals   OR5150-D 002 Matt Schwarz
Szerokość szkieł
53 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
150 mm