Adidas Originals OR5150-D (014) Banner
Adidas Originals OR5150-D (014)
OR5150-D014
Adidas Originals   OR5150-D 014 Glänzendes Helle Ruthenium
Szerokość szkieł
53 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
150 mm