INFOLINIA +48 22 2441250
Bezpłatna wysyłka i zwroty
30 dni na zwrot towaru
 
 
Warenkorb (0)0,00 €
 
 
 
Bezpłatna wysyłka i zwroty
30 dni na zwrot towaru
 

 
 
 

Okulary korekcyjne Nowości

 
 
 
 

rozmiary

 • XXS
   (196)
 • XS
   (533)
 • S
   (1 879)
 • M
   (1 412)
 • L
   (282)
 • XL
   (14)
 • XXL
   (3)

cena w PLN

 • poniżej 250 (125)
 • 250 – 450 (603)
 • 450 – 650 (1 547)
 • 649 – 1 000 (1 273)
 • 1 000 – 1 200 (485)
 • 1 200 – 2 500 (273)
 • powyżej 2 499 (13)
 •  
 
filtr
 
Sortierung
 
4 319
 
 
Produkty/Strona
 
Sortuj
 
 

Sortuj

 • sortuj wg ceny (najtańsze najpierw)
 • najdroższe najpierw
 • najczęściej kupowane
 • Sortuj wg daty ukazania się na rynku
filtr
 
Okulary od projektantów. S.T. Dupont DP 91 01
190,79 zł
 
   Okulary od projektantów. Valentino VA3046 5002
1 014,09 zł
 
   Okulary od projektantów. Max Mara MM 1394 7FF
734,57 zł
 
   Okulary od projektantów. Fendi FF 0392 J5G
1 170,50 zł
 
   Okulary od projektantów. Tom Ford FT5625-B 045
1 029,23 zł
 
   Okulary od projektantów. Tom Ford FT5640-B 055
1 231,04 zł
 
 
Okulary od projektantów. Ray-Ban RX6448 2509
731,56 zł
 
   Okulary od projektantów. Tom Ford FT5628-B 005
1 109,95 zł
 
 
Okulary od projektantów. Arnette AN7177 2590
423,80 zł
 
   Okulary od projektantów. Tom Ford FT5640-B 052
1 231,04 zł
 
 
 
1/90
1/90
2 3 4
88 89 90

Okulary

Eyewear w Edel-Optics - Nasze motto brzmi: SEE AND BE SEEN

Legendarny niemiecki komik Heinz Erhardt powiedział kiedyś: „Niektórzy ludzie chcieliby błyszczeć chociaż nie mają blasku!“

W tym możemy Wam pomóc bez najmniejszego problemu, ponieważ świat Edel-Optics nie byłby sobą bez najmodniejszych okularów. Okulary męskie, okulary damskie, okulary dziecięce, okulary do pracy, okulary do grania, okulary do czytania, okulary dla nerdów, okulary z korekcją, okulary zerówki i okulary, dla tych którzy noszą okulary - poza okularami ochronnymi dla spawacza mamy prawie wszystkie modele okularów od największych światowych marek i designerów: Ray-Ban, Tom Ford, Oakley, Detroit, Porsche Design, Prada oraz Boss, czyli wszystko co można umieścić na nosie. Zgodnie z naszym mottem „SEE AND BE SEEN“ jak nikt inny zdajemy sobie sprawę tego, że tak naprawdę zawsze chodzi o wygląd.

Modne oprawki to obecnie także oznaka stylu, a nawet symbol rozpoznawczy wielu gwiazd. Doskonale widać to na przykładzie takich osobistości jak Steve Jobs, Johnny Depp, Queen Elizabeth II, Steven Spielberg, Meryl Streep, Woody Allen, Elton John lub Anne Hathaway. Także sławy ze świata sportu, kina i telewizji, takie jak LeBron James, Russel Westbrook, Tom Brady, Russel Crowe, Jeff Goldblum, Richards Gere, Cate Blanchett, Sharon Stone, Sarah Jessica Parker, Jean Reno, Martin Scorsese, Samuel L. Jackson, Julia Roberts, Chris Pine, Jennifer Lopez, Justin Timberlake, Bono z U2, Moby, Kanye West, Pharrell Williams oraz Vitali Klitschko, Kendall Jenner, Susan Sarandon, Bella Hadid i Gigi Hadid z dumą noszą na nosie maleńkie cuda techniki. To tylko niektóre przykłady z listy, która jest tak długa, że nie zmieściłaby się w tym tekście.

Jeśli chcesz błyszczeć niczym gwiazda, odstaw na półkę swoje soczewki kontaktowe i spraw sobie jedne z naszym okularów korekcyjnych, które idealnie pasują do Twojego charakteru, kształtu twarzy i oczywiście wady wzroku.


fotos2/okulary-korekcyjne_1271x793.jpg


Historia okularów korekcyjnych

To, co dzisiaj uważane jest za normalne, ma za sobą ponad 700 lat historii. Kiedy wzrok się pogarszał, a oczy stawały się coraz słabsze, ludzie musieli się gromadzić, aby wspólnie szukać rozwiązania tego problemu, co nie zawsze i wszędzie spotykało się z aprobatą i miało to miejsce już w starożytności. Słynny rzymski mówca Cycero ubolewał nad tym, jakim ciężarem było odczytywanie swoich tekstów w obecności niewolników. Także owiany złą sławą cesarz Neron oglądał przez szmaragd walki gladiatorów w Koloseum i wyścigi rydwanów w Circus Maximus.

Wysoko rozwinięte starożytne kultury, takie jak Majowie, Egipcjanie lub Chińczycy nawet w szczycie swojego rozkwitu nie potrafili rozwiązać tego problemu. Kamień milowy w tym zakresie położył dopiero grecki matematyk i fizyk Archimedes (287-212 p.n.e.), wynalazca płonącego zwierciadła, które jak głosi legenda spaliło większość część rzymskiej floty podczas oblężenia Syrakuz.

Gaius Plinius (23-79 n.e.) bardzo często opisywał w swoich licznych kronikach efekt powiększający napełnionej wodą szklanej kuli, bez poddawania jednak tego zjawiska dalszym badaniom oraz jego praktycznego zastosowania. Pierwszy krok we właściwym kierunku postawił dopiero grecki filozof Ptolemeusz (150 n.e.), który badał zjawisko załamania światła. Niemniej jednak musiało minąć jeszcze tysiąc lat zanim założenia, którymi zajmował się arabski matematyk i astronom Alhazen, a także Ibn al-Haitam, opisane w książce „Book of Optics“, zostały wprowadzone w życie, a refrakcja znalazła zastosowanie w dziedzinie korekcji wzroku.

W opracowaniu, które opisuje naukę o widzeniu oraz pojęcie odbicia, pojawia się teza, że można wspomóc oko za pomocą oszlifowanej soczewki optycznej i to w dodatku informacja ta pojawiała się tam zanim 500 lat później Snellius (1581-1626) opracował prawo załamania światła i opublikował je w swoim pięciotomowym dziele na temat optyki.

Już w XIII wieku pierwszy rewolucyjny sukces na tym polu odnieśli włoscy mnisi. Stworzyli oni oszlifowane soczewki, które miały praktyczne zastosowanie jako szkło powiększające, stosując w tym celu kryształ górski o nazwie beryl, jeszcze zanim w 1267 oksfordzki franciszkanin Roger Bacon dostarczył naukowego dowodu na to, że oszlifowane szkło powiększa małe i trudne do odczytania litery.

Miejsce narodziny okularów słusznie przypisuje się Włochom, a dokładniej znanym na całym świecie weneckim hutom szkła z Murano i to bardziej z powodów logistycznych niż naukowych. W rzeczywistości jednak w XIII. wieku jako jedyne były one w stanie wyprodukować niezbędne do procesu białe szkło. Doprowadziło to do tego, że już w krótkim czasie pojawiły się pierwsze zalecenia, które miały zagwarantować odpowiednie standardy jakościowe procesu.

Pierwsze okulary, których nazwa pochodzi od kryształu górskiego o nazwie beryl, posiadały wypukłe szlifowane szkło, które Włosi otaczali takimi materiałami jak żelazo, róg lub drewno. Mocowanie było zazwyczaj proste i miało stabilizować okulary, które służyły wyłącznie do tego, aby dalekowidze mogli w dalszym ciągu czerpać przyjemność ze słowa pisanego.

Dzięki kontynuacji nauk Snelliusa okulary bardzo mały kroczkami zbliżały się do znanej nam dzisiaj formy. Pierwsze okulary ustępowały z czasem tym, które posiadały zauszniki. Przede wszystkim jednak okulary z brązu lub żelaza były popularne wśród majętnego mieszczaństwa i szlachty, którzy nosili je, aby wyróżnieniać się od reszty społeczeństwa.

W Hiszpanii już dosyć wcześnie na rynku pojawiły się nieco większe modele i były one nawet symbolem statusem społecznego. Po raz pierwszy pomyślano wtedy o tym, że okulary powinny być komfortowe i coraz częściej wyposażano je w skórzane noski. Mimo to największym problemem tamtych czasów było w dalszym ciągu przymocowanie oprawek, a rozwiązanie pojawiło się dopiero w XVIII wieku, kiedy powstały druciki norymberskie. Wcześniej oprawki zsuwały się z nosa i były przymocowane w taki sposób, że nie były szczególnie komfortowe.

Pod koniec XVIII wieku okulary z pojedynczym szkłem, znane także jako monokle, cieszyły się coraz większą popularnością. Coraz częściej sięgali po nie przede wszystkim przedstawiciele wyższych klas w Niemczech i w Anglii, podczas gdy Francuzi preferowali „lorgnony“. Tych okularów nie nosiło się jednak na nosie, ale podtrzymywały je mięśnie ulokowane wokół oczu. Ich zaletą było to, że z łatwością pozwalały się wtopić w arystokratyczne kręgi Paryża

Swój dzisiejszy wygląd okulary zawdzięczają postępowi technologicznemu z lat 20. poprzedniego wieku, a obecnie dostępny jest na rynku niezliczony rodzaj kształtów, kolorów i materiałów. Szczególnie w nowym milenium okulary stały się na całym świecie modnym dodatkiem i przestały być złem koniecznym.

Okulary korekcyjne

Bez dwóch zdań nasi znakomici eksperci w dziedzinie optyk posiadają nie tylko niesamowity warsztat w swojej dziedzinie, ale także w branży stylistycznej oraz świetnie zdają sobie sprawę z tego jak ważne jest to, abyś bez problemu mógł odczytać litery w ostatnim rzędzi. W końcu obecnie większość z nas ma problemy ze wzrokiem i potrzebuje okularów.

Jeśli chodzi o okulary na receptę, szybko odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a zmarszczone czoło nie będzie już Twoim problemem. Trzeba jednak zauważyć, że każda wada wzroku jest inna. W takiej kwestii jak moc okularów istnieje podział na krótkowzroczność (miopia) i dalekowzroczność (hiperopia). Oprócz tego wybór okularów jest raczej dowolny. Gdy Twoim problemem jest jednak duża krótkowzroczność, powinieneś sięgać po grubsze oprawki.

W tym miejscu powinien pojawić się kolejny podział, ponieważ duża część posiadaczy okularów ma także okulary do czytania. Od około 40. roku życia zaczyna powstawać presbyopia albo inaczej starczowzroczność, a przez to nasz wzrok traci powoli swoje naturalne funkcje i ulega osłabieniu. Może się to kwalifikować pod krótkowzroczność lub dalekowzroczność i wymagać specjalnej korekcji przystosowanej do odległości około 30 do 45 centymetrów.

To rozwiązanie ma także pewne wady. Okulary do czytania trzeba przecież ciągle ściągać i ponownie zakładać, ponieważ nie nadają się one do patrzenia w dal. Dlatego właśnie oprawki są często bardzo cienkie, aby można było zza nich spoglądać. Wspaniałą alternatywą są okulary progresywne, ponieważ nie wymagają one ciągłego zakładania i ściągania.

Zakup okularów progresywnych

Okulary progresywne korygują nie tylko krótko- i dalekowzroczność, ale jednocześnie starczowzroczność. Odpowiedzialne za to są trzy strefy znajdujące się na szkłach. Za patrzenie w dal odpowiedzialna jest część górna, podczas gdy za wyraźny obraz z bliska odpowiada część dolna. Środek szkieł odpowiada za widzenie przejściowe i umożliwia między innymi płynne przejście z bliska do dali. Ale uwaga! Małe oprawki bardzo rzadko sprawdzą się w okularach progresywnych, ponieważ żeby mogły spełniać swoje funkcje, wspomniane trzy sfery potrzebują wystarczająco dużo miejsca.

Jeśli poszukujesz okularów progresywnych, powinieneś udać się do niemieckiej Mekki okularów, naszego sklepu flagowego w Hamburgu. Tam znajdziesz nie tylko ogromny asortyment i spotkasz naszych wspaniałych optyków, ale udzielą Ci oni ekspertyzy na temat Twoich okularów progresywnych w atrakcyjnej cenie. Jeżeli jednak nie możesz sobie pozwolić na podróż do hanzeatyckiego miasta, warto zaoszczędzić coś na samych okularach. Niestety z powodu naszych wysokich standardów jakości na chwilę obecną nie sprzedajemy okularów progresywnych przez Internet.


fotos2/okulary-korekcyne-męskie-i-damskie_1271x793.jpg


Nasze funkcje filtrowania sprawiają, że zakup okularów jest dziecinnie prosty

Żeby ułatwić sobie zakup nowych okularów, powinienieś przez chwilę przyjrzeć się naszym możliwościom filtrowania wyników, znajdującym się po lewej stronie ekranu. W ten sposób możesz ograniczyć wybór okularów i w prosty sposób odnaleźć swój wymarzony model.

Kształt twarzy: Tutaj zobaczysz oprawki, które idealnie pasują do kształtu Twojej twarzy i będą się z nią świetnie komponować. Nieważne czy będzie to okrągła, kwadratowa, owalna twarz , czy też buzia w kształcie serca. Za pomocą jednego kliknięcia znajdziesz coś dla siebie. Tego, jakie oprawki najlepiej podkreślą Twoją twarz, dowiesz się w naszym tutorialu.

Rozmiar: Tutaj ważna jest złota reguła, mówiąca o tym, że okulary nie powinny być ani szersze, ani węższe od Twojej twarzy. Oczywiście wyjątkiem są ekstrawaganckie modele, które pełnią przede wszystkim funkcję stylistyczną. Trzymasz właśnie w ręku okulary? W takim razie możesz w prosty sposób określić rozmiar szkła i podać go w milimetrach. Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące tego, jaki rozmiar jest dla Ciebie odpowiedni, nasz „Master of Glasses“ udzieli Ci kilku pomocnych rad.

Kształt okularów:Jakiś kształt okularów szczególnie Ci pasuje? A może masz ochotę na coś nowego? Być może spodobają Cie się okulary prostokątne-, kwadratowe-, panto-, Cat Eye albo nawet bardziej okrągłe, sześciokątne albo owalne oprawki? W takim razie wybierz któreś z nich lub my coś Ci polecimy, a dzięki możliwości filtrowania wyników według kształtu twarzy będziesz mógł szybciej dokonać wyboru.

Typ oprawki: Ten filtr umożliwia dokonanie podziału modeli na okulary bez oprawek, z pełnymi oprawkami lub z niepełnymi oprawkami. Okulary bez oprawekdelikatne i minimalistyczne. Pełne oprawki to klasyczny wariant, ale dzięki różnorodnym kolorom i kształtom w ciągu chwili mogą stać się ekstrawaganckim i modnym dodatkiem. Okulary z niepełnymi oprawkami można podzielić na mniejsze kategorie. Podczas gdy okulary otwarte u dołu są używane jako okulary do czytania, nowe okulary otwarte u góry mniej rzucają się w oczy niż okulary z pełnymi oprawkami.

Kolor: Die Kolor okularów powinien zawsze pasować do koloru Twoich oczu i włosów. W przypadku jaśniejszych typów urody zawsze sprawdzą się: złote, brązowe lub pastelowe kolory, podczas gdy osoby o ciemniejszych włosach i oczach będą prezentować się dobrze także w ciemniejszych kolorach.

Tworzywo: Jeśli poszukujesz oprawek z konkretnego materiału, z pewnością pomoże Ci ten filtr. Okulary z tworzywa sztucznego zapewniają przyjemny komfort noszenia i mają różnorodne kształty i kolory. Metal, tytan lub karbon najbardziej pasują do klasycznego stylu, a oprócz tego są wytrzymałe i mogą mieć bardzo wąskie oprawki.

Marki: U nas znajdziesz wszystko, czego oczy potrzebują. Nasza kolekcja okularówto znane marki, takie jak Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana, Gucci, Emporio Armani, Burberry, Persol i Esprit oraz JB by Jerome Boateng, czy też Strellson.


fotos2/okulary-męskie_1271x793.jpg


Jakie okulary mi pasują? - Obejrzyj wideo i przymierz okulary online

Skompletowałeś już odjazdowe ciuchy na lato, ale nadal szukasz czegoś, co nie tylko poprawi Twój wygląd, ale dzięki czemu zabłyśniesz? W takim razie jesteś pod właściwym adresem. Nasz kompetentny personel wie, jakie okulary są modne i jaki model pasuje do Twojej twarzy. Możesz także skorzystać z porady naszego Master of Glasses, który stale udziela cennych porad na temat wszystkiego, co dotyczy okularów.

Oprócz różnych kształtów okularów okulary damskie i okulary męskie są dostępne w różnych wariantach. Różnią się one nie tylko wyglądem, ale mają inne opracowanie, design oraz okulizację.

Klasyczne okulary, takie jak Ray-Ban Round Metal, Tom Ford FT5294 lub Porsche Design P8801 nigdy nie wychodzą z mody i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, zwłaszcza jako brązowe okulary lub złote okulary, które są kolorami cieszącymi się największą popularnością.

Ważnym kryterium jest oczywiście także odpowiednia wielkość, a mianowicie szerokość szkieł w okularach według złotej zasady: „Dobre okulary to takie, które nie są za duże, ani za małe.“ Nasz „Master of Glasses“ przygotował dla Ciebie drobną pomoc w tym zakresie. Szczegółowe informacje na temat każdego z naszych ponad 40.000 różnych artykułów znajdziesz także na stronie konkretnych produktów. Tutaj możesz jeszcze raz przeczytać, w jakich kolory będą najmodniejsze w roku 2017 i 2018 okulary męskie i okulary damskie albo jeszcze lepiej: czy okulary z okrągłymi szkłami lub okulary z kanciastymi szkłami będą pasować do Twojego stylu. Jeszcze jakieś pytania? Nie ma problemu. Nasz blog z pewnością rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.

Ostateczny test to oczywiście sprawdzenie, czy okulary przeciwsłoneczne dobrze się układają na nosie oraz jak się prezentują. W przypadku wielu modeli nasze Wirtualne lustro i tym samym Wirtualna Przymierzalnia umożliwią Ci przymierzenie okularów przez Internet i zorientowanie się, jak w nich wyglądasz. W tym celu możesz użyć kamerki internetowej lub po prostu załadować zdjęcie. Ikona Virtual Mirror Icon znajduje się na stronach wszystkich produktów, przy których ta funkcja jest dostępna. Ewentualnie zawsze przysługuje Ci bezpłatny zwrot towaru, dzięki czemu możesz przymierzyć okulary także we własnym domu.

Ale jakie oprawki właściwie wchodzą w grę? Najlepiej jest wiedzieć jaki masz kształt twarzy i na podstawie tego dobrać odpowiednie ramki:

Twarz w kształcie serca: Okulary Cat Eye albo inaczej okulary Kocie Oczy, takie jak Dolce & Gabbana DG5025 lub Prada Cinema (PR55SV) albo Butterfly, czyli okulary w kształcie motylka takie jak Ralph Lauren RL6145, czy też Bvlgari BV4108B biją rekordy sprzedaży. Inną możliwością są okrągłe okulary takie jak na przykład Oakley Pitchman R (OX8105) lub JB by Jérôme Boateng Musickid (JBF104) lub owalne okulary, takie jak Versace VE1248B, w przypadku których kolor nie gra żadnej roli i zależy tylko od gustu. Jest jednak jedno ograniczenie: powinieneś trzymać się z daleka od okularów z szerokimi i rzucającymi się w oczy zausznikami.

Okrągła twarz: Przy okrągłej twarzy zaleca się kwadratowe okulary, takie jak (Esprit ET17444, Michael Kors Vivianna II (MK4030)) oraz delikatne oprawki, czyli na przykład Ray-Ban RX6375 lub Emporio Armani EA3026, które sprawią, że twarz będzie się wydawała szczuplejsza.

Kwadratowa twarz: Zupełnie przeciwnie jest w przypadku kwadratowej twarzy. Doskonale podkreślą ją okrągłe okulary (Tommy Hilfiger TH 1467) oraz owalne oprawki takie jak (Vogue VO5037), dzięki którym twarz nabierze delikatniejszego wyrazu. Naszym zdaniem warto postawić na delikatne kolory, które nadadzą Ci nutki elegancji.

Owalna twarz: W przypadku owalnej twarzy nie ma żadnej złotej zasady. Najważniejsze jest to, że każdy kształt okularów, na przykład Marc Jacobs MARC 51, Strellson ST1028, Fendi FF 0308 lub Fossil FOS 6014 będą świetnie wyglądały na Twojej twarzy. Ale uwaga! Upewnij się, że okulary będą pasować do Twojej osobowości!

Oprócz tego mamy w naszym asortymencie okularów oczywiście wszystko inne czego dusza, a właściwie czego oko zapragnie. Co powiesz na przykład na czarne okulary (Boss Orange BO 0084 oraz Givenchy GV 0084), które są po prostu fenomenalne. Czy będą to szare okulary, takie jak (Giorgio Armani AR7151, Miu Miu MU 53OV) oraz niebieskie okulary, czyli na przykład (Calvin Klein CK5864) lub czerwone okulary, a mianowicie (Guess GU2587, Kate Spade Jelissa/F) oraz różowe okulary, takie jak (Ray-Ban Ja-jo RX6392, Max Mara MM 1289) no iw końcu srebrne okulary, czyli (Saint Laurent SL 179, Polaroid PLD D401), mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Oczywiście posiadamy w sprzedaży także klasyki, czyli na przykład białe okulary i takie modele jak (Burberry okulary BE2255Q, Just Cavalli JC0818) oraz przezroczyste okulary, czyli (Persol PO3183V, Lacoste L3612, Timberland TB1600).

Ponadto mamy także kolorowe modele, takie jak Roberto Cavalli RC5028. Co powiecie na żółte okulary, a mianowicie (Boss BOSS 0917, Céline CL 41419), pomarańczowe okulary i na przykład (Arnette Input, Emilio Pucci EP5089), zielone okulary takie jak (Nike okulary Nike 6053, Cazal CZ 4198) lub okulary lila i takie modele jak (DKNY DY4676, Liu Jo LJ3602). Nie może oczywiście zabraknąć takich hitów jak okulary ze wzorem animal print, czyli na przykład (Jimmy Choo JC147), drewniane okulary (Wood Fellas Maximilian) lub okulary vintage, które wprowadzają powiew świeżości do świata optyki.

Najważniejsze jest to, że mamy je wszystkie! Nasz asortyment okularów to Zegna, Escada, Ralph, Puma, Polo, G-Star Raw oraz Prada Sport. To, jaką markę wybierz, zależy tylko od Ciebie. Ostatecznie wszystko to kwestia preferencji!

Oprócz kształtu twarzy ważne są jeszcze inne czynniki, które decydują o tym, że pasują Ci konkretne okulary. Jeśli chcesz być przez długi czas zadowolony ze swoich oprawek, wybierz te, które komponują się również z Twoją garderobą. Jeśli jesteś ekstrawertykiem, który lubi rzucać się w oczy, spokojnie możesz postawić na kolorowe ramki. Wolisz coś spokojniejszego? W takim razie wybierz delikatne okulary. Oczywiście zawsze masz możliwość zabawy z kontrastami, dzięki którym możesz stworzyć określony wizerunek. Jednak i w tym przypadku okulary powinny pasować do Twojej osobowości, bo inaczej nie będziesz się w nich dobrze czuł.

Jeśli masz jakieś ulubiony model, na przykład okulary z metalu, acetatu lub tytanu, możesz od razu zamówić okulary przez Internet w atrakcyjnej cenie. Oprócz tego okulary można nam bez najmniejszego problemu bezpłatnie odesłać, jeśli nie jesteś co do nich przekonany. Niestety szkła wykonane na indywidualne zamówienie w okularach korekcyjnych nie mogą być zrefundowane, chyba że jest to wada techniczna. W przypadku pytań drogą telefoniczną pomoże Ci nasze Biuro Obsługi Klienta albo osobiście doradzi personel obsługujący nasze sklepy w Hamburgu.

Jakie okulary mi pasują: Przymierzalnia Online

Mając na magazynie 40.000 produktów z pewnością posiadamy kolekcję, z której każdy wybierze coś dla siebie. Nasze aktualizowane każdego dnia najlepsze ceny na rynku sprawiają, że najnowsze modne okularów, które oferuje nasz internetowy outlet markowych okularów są praktycznie przez cały czas w metody płatności takie jak przedpłata.

Nasz sklep flagowy oraz salon optyczny online mają w asortymencie szkła korekcyjne takich znanych marek jak Hoya oraz Seiko. Cyfrowy Optyk poprowadzi Cię przez proces zakupu okularów online w ten sposób, że będziesz dokładnie wiedział co potrafią wybrane przez Ciebie szkła i jedyną rzeczą, która Cię zaskoczy będzie ich niska cena.

Wasze pytania to nasze ulubione tematy

Nasza miłość do okularów nie zna granic i nie kończy się na tym, że wysyłamy do klientów designerskie etui na okulary oraz ściereczkę do czyszczenia okularów. Tak, jak typowi nerdzi zajmujemy się także tym jak odpowiednio wyczyścić okulary albo jak wstawić szkło, które wypadło z oprawki.

Często zadajecie nam również pytanie jak dopasować okulary, żeby się układały idealnie na nosie. Na to pytanie także udzielimy Wam odpowiedzi. Często otrzymujecie okulary dopasowane standardowo, z których od samego początku jesteście zadowoleni. Jeśli jednak tym razem jest inaczej, Phil przygotował dla Was poradnik jak odpowiednio dopasować okulary, dzięki któremu w przypadku większości oprawek będziesz mógł zrobić to samodzielnie.

Ponieważ nie mamy w głowie praktycznie nic innego poza okularami, nasz blog jest pełny interesujących artykułów dotyczących świata optyki. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych trendach, modzie oraz dziedzinie lifestyle, wystarczy że odwiedzisz nas raz w tygodniu.

Jako specjaliści od okularów zgodnie z naszym mottem "SEE AND BE SEEN" oferujemy naszym zafascynowanym modą klientom najwyższej klasy modele w niesamowicie niskich cenach. Oczywiście wśród nich znajdują się także okulary w promocji. Odwiedź nasz sklep internetowy lub nasze sklepy stacjonarne i sam oceń wyjątkowy asortyment okularów Edel-Optics, na który składają markowe okulary oraz własne projekty współpracujących z nami gwiazd, którymi są Sylvie Meis oraz Jérôme Boateng.

Potrzebują Państwo pomocy?
Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta:
+48 22 2441250
Pon-Pt 10-19
So.10-15
 
 
Metody płatności
cic
Karta kredytowa
paypal
Paypal
wire
Płatność z góry
cod
Pobranie pocztowe
 
Nasz sklep
 
VIDEO TUTORIALS