Persol PO3334V (24) Banner
Persol PO3334V (24)
PO3334V24
Persol   PO3334V 24 Havana
Szerokość szkieł
51 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
20 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm
PO 3334V Informacja o modelach
Rozmiary i detaleM
Szerokość szkieł51
Szerokość mostka20
Długość zausznika140
RodzajDamskie i Męskie
Rodzaj oprawekPełna
Kolor oprawkiHavana
‌PO3334V/24 Okulary korekcyjne
Określenie pomoc wspomagająca idzenie jest w przypadku PO3334V nieadekwatne. Tutaj możesz nabyć dodate, który przeniesie Twój wygląd do następnego poziomu i pokaże, że znasz ię na modzie. Okulary PO3334V są w roku 2023 zupełną nowością na rynku i sprawią, że będziesz na czasie. W przypadku modelu PO3334V dostępne są rozmiary 51 mm, 53 mm. W razie wątpliwości, można je bezpłatnie do nas odesłać. Okulary PO3334V marki Persol z kolekcji 2022 oraz 2023 są dostępne w sklepie internetowym Edel-Optics także w innych wariantach.
‌PO3334V/24 Okulary korekcyjne