Ray-Ban RX3768V (3202) Banner
Ray-Ban RX3768V (3202)
RX3768V3202
Ray-Ban   RX3768V 3202 Bordeaux
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm
RX 3768V Informacja o modelach
Rozmiary i detaleM/M
Szerokość szkieł54/56
Szerokość mostka17/17
Długość zausznika145/145
RodzajDamskie i Męskie
Rodzaj oprawekBezramkowe
Kolor oprawkiBordeaux
‌RX3768V/3202 Okulary korekcyjne
Z ta designerskim dodatkiem będziesz posiadać perfekcyjne okulary na każdy dzień. Z nowymi okularami Ray-Ban możesz pokazać, ze jesteś trendy. Ta renomowana marka ustala kryteria w bieącym sezonie 2025. Model RX3768V dostępny jest w rozmiarach 54 mm, 56 mm. Jeśli Twoje okulary nie będą Ci odpowiadały, z otrzymaną od nas etykietązwrotną, możesz każdorazowo bezpłatnie dokonać ich zwrotu.
Model unisex marki Ray-Ban mogą nosić zarówno panie, jak i panowie.