Skechers SE50191 (020) Banner
Skechers SE50191 (020)
SE50191020
Skechers   SE50191 020 Glänzend Grau
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
20 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm