Adidas SP5124-D (014) Banner
Adidas SP5124-D (014)
SP5124-D014
Adidas   SP5124-D 014 Glänzendes Helle Ruthenium
Szerokość szkieł
56 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
14 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
150 mm