Vogue Eyewear VJ2019 (25828F) Banner
Vogue Eyewear VJ2019 (25828F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Vogue Eyewear   Caret Right Icon   VJ2019 (25828F)
VJ201925828F
Junior
Vogue Eyewear   VJ2019 25828F Blue Gradient GreyTransparent Light Blue
Jeszcze 1 VJ2019 na magazynie
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 1 VJ2019 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
xJeszcze 1 VJ2019 na magazynie
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 18 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 42 godzin i 27 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
48 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
125 mm