Web Eyewear WE0398 (92V) Banner
Web Eyewear WE0398 (92V)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0398 (92V)
WE039892V
Web Eyewear   WE0398 92V blauBlau/Einfarbig
Szerokość szkieł
50 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
22 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
150 mm